Людина, байдужа до рідної мови – дикун

З перших днів свого життя людина починає сприймати все те, що її оточує. У неї формується власний світогляд і виникає потреба виразити свої думки та почуття. Саме цю – безумовно важливу – функцію виконує мова, яка для нас стала вже на стільки звичною, що ми навіть не замислюємось, яку вона має цінність для кожного з нас і які безмежні можливості та шляхи вона відкриває перед кожним.

Для більш яскравого прикладу, я пропоную повернутися в наше минуле. В ті далекі часи, коли ще первісні люди, не вміючи порозумітися один з одним, все – таки

намагалися передати один одному певну інформацію. Для цього вони використовували різні методи, що в наш час виглядали б просто безглуздо: вимовляли якісь малозрозумілі звуки, несамовито махали руками, а інколи навіть вдавалися до використання грубої сили.

Відсутність чітко сформованих і зрозумілих для всіх слів ставала величезною перешкодою для тогочасних людей і їх взаємовідносин. Але, згодом, впевнено прямуючи в світле майбутнє, люди почали формуватися певні слова та правила їх використання . Так з року в рік, зі століття в століття виникала і вдосконалювалась велика та могутня мова. В різних куточках планети

вона звичайно мала великі контрасти і людині, яка опинилась на значній відстані від своєї домівки, вже було важко зрозуміти місцевих мешканців.

Але на певній території мова єднала людей і робила їх однією великою родиною.

На превеликий жаль, у нашому суспільстві є люди, які не шанують це неоціненне надбання наших предків. Вони нехають рідну мову і тим самим проявляють велику зневагу як до себе, так і до своєї Батьківщини, до своїх пращурів, які віддали своє життя за порятунок найсвятішого – рідної мови! Такі люди ставлять себе на самий низький щабель суспільства і стають для інших справжніми дикунами.

Показуючи свою неосвіченість і таку непошану, вони виглядають так же безглуздо, як і первісні люди і лише викликають співчуття оточуючих.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Людина, байдужа до рідної мови – дикун


аналіз вірша по стіні збігали стрілки
Людина, байдужа до рідної мови – дикун