Лісова казка (для дорослих) скорочено – Євген Дудар

У лісовому господарстві отримали колоду, на якій були висічені якісь знаки і на шнурочку висіла сургучева печатка. Начальник лісгоспу Ведмідь радісно заревів, що нарешті надійиїла вказівка з тресту. Коли прочитали, зясувалося, що просять вислати сто колод у трест і тисячу в главк, бо нема на чому писати. Скликали загальні збори, намітили рубежі, взяли зобов’язання, відправили колоди.
Незабаром прийшло ще десять колод з інструкцією, як інвентаризувати ліс. Після інвентаризації відіслали в трест звіт із п’ятдесяти колод, другий примірник

– в об’єднання, третій – у міністерство. З міністерства надійшла брошура зі ста п’ятдесяти колод, як оберігати ліс від паразитів. З главку прислали буклет з п’ятдесяти колод, як правильно розуміти брошуру з міністерства. З тресту додали тридцять колод інструкції, як розшифрувати буклет із главку.
У лісгоспі склали звіт про те, як зрозуміли інструкції і що думають робити, відіслали його на двохстах колодах. Заодно послали п’ять тисяч колод у трест, десять тисяч – у главк, двадцять тисяч – у міністерство, як і вимагалось.
У наступних керівних матеріалах ішлося про те, як берегти ліс від буреломів,
від пожеж та іншого. На все було написано звіти, доповідалося, як зрозуміли і що з цього приводу роблять.
Одного разу в кабінеті Ведмедя пролунав телефонний дзвінок керуючого трестом, який дорікав, що лісгосп прислав річний звіт на трухлявій палиці з ліщини. А наступного дня на виламаній із стільця ніжці прийшов наказ про те, що лісове господарство ліквідується. Ведмідь заспокоював працівників: нічого, мовляв, мобілізуємося, розкорчуємо пеньки й візьмемося за землеробство.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Лісова казка (для дорослих) скорочено – Євген Дудар


твір у майбутнє 5 клас
Лісова казка (для дорослих) скорочено – Євген Дудар