Кохання в нашому житті

Кохання в нашому житті займає дуже велику роль, тому що без нього ми не можемо створити справжньої сім’ї, без нього ми не зможемо відчувати справжніх почуттів до наших дітей, до батьків, та взагалі до оточуючого світу.
Звісно, як показує світова практика, серед нас є такі сім’ї, які тримаються на грошах, на відчутті провини або боргу. Вони також вважаються сім’ями, але наскільки справжні серед тих людей почуття, нікому не відомо.
Саме кохання робить наші почуття щирими та яскравими. Достатньо подивитись на історію молодої пари,

яка тільки познайомилась. Серед двох людей зароджується симпатія, яка з часом переростає в щось більше. Дівчина та хлопець не можуть один без одного спокійно жити, вони постійно сумують, постійно знаходяться в очікувані довготривалої зустрічі. І все це робить кохання.
Спливає ще трохи часу і хлопець пропонує коханій дівчині стати його дружиною. Справжні почуття завжди дають одну відповідь – так. На цьому етапі зароджується нова сім’я, яка починає все з нуля. Шукає хатинку для подружнього життя, замислюється про найголовніше в житті – про дитинку.
Кохання може творити дива. Воно підштовхує молоде подружжя на
дуже важливий та рішучий крок, на бажання завести свою ріднесеньку дитинку. І, через деякий час – воно дає свої плоди. Народжується немовля, зовсім беззахисне та маленьке. Але, материнська любов захищає та оберігає його від усього поганого. Молода пара перетворюється на молодих батьків, які клопочуть та турбуються про своє маля.
В подальшому, таку сім ю – справжню та чутливу, кохання буде супроводжувати упродовж усього їхнього життя. Бо це найщиріше почуття, яке є в людини. І ми повинні радіти за те, що нас наділили можливістю любити – своїх близьких, оточуючих, тварин, птахів, природу, усе, що нам подобається та припадає до душі.
Тому, любі мої, бережіть кохання, як зіницю ока! Воно зробить ваше життя радісним, веселим, емоційно піднесеним, щасливим та безтурботним.

VK. init({apiId: 2798153, onlyWidgets: true}); VK. Widgets. Comments(“vk_comments”, {limit: 20, width: “790”, attach: “*”});


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Кохання в нашому житті


сценарій кінофільму до твору миколи трублаїні
Кохання в нашому житті