Ебінізер Скрудж головний герой “Різдвяної пісні у прозі” Ч. Діккенса

Один із найвідоміших англійських письменників XІX ст. Ч. Діккенс із співчуттям ставився до бідних людей. Своїми творами він сподівався звернути увагу багатих на несправедливість, яка існує в суспільстві, та перевиховати їх.

Цій темі присвячена його повість “Різдвяна пісня у прозі”.

Головний герой твору – власник торгової спілки “Скрудж і Марлей” Скрудж. Це була дуже скупа і жорстока людина. “Через холод у душі і вся постать його немов заморозилась: ніс загострився, щоки зморщилися, хода стала скутою, очі почервоніли, тонкі

губи посиніли, а голос хитрий та прикрий скрипів”. Люди боялися і не любили його, Скрудж не поважав Свята, вважав це нісенітницею, не вмів радіти.

Увечері перед Різдвом він образив племінника, вилаяв свого працівника. А вночі до нього з’явився привид товариша і компаньйона Марлея, про якого він давно забув. Привид Марлея розповів, як він тепер кається і страждає через те, що не робив добрих справ за життя. І пообіцяв, що Скрудж вночі зустрінеться з Духом Минулого, Духом Теперішнього та Духом Майбутнього Різдва.

Подорож Скруджа у своє дитинство, в теперішнє та майбутнє допомогли йому багато дечого зрозуміти.

Це так вплинуло на нього, що він зробився зовсім іншою людиною – давав щедрі пожертви бідним, Допоміг сім’ї клерка Боба, привітно ставився до племінника – сина улюбленої сестри Фен.

Ця історія, як і повинно бути в різдвяному оповіданні, закінчується. щасливо. І нагадує людям, що вони повинні не марнувати часу, поспішати робити добро ближнім своїм.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Ебінізер Скрудж головний герой “Різдвяної пісні у прозі” Ч. Діккенса


диалог 8 клас про клас
Ебінізер Скрудж головний герой “Різдвяної пісні у прозі” Ч. Діккенса