Добре жіноче серце

Я вважав, що всі дівчата – вередливі та пихаті. Тепер моя думка щодо них змінилася. А сталося іде так. До свята 8 Березня хлопчики нашого класу вирішили поставити сценку, щоб було цікавіше вітати дівчат. Дісталась невеличка роль і мені.

Я дуже старався, але, мабуть, у мене нічого не виходило, бо наш “неформальний лідер” Павло відсторонив мене від участі у виставі. Лише мене. Зробилося якось дуже боляче. Настрій украй погіршився, коли, на додаток до всього, пішов дощ і я дорогою додому вимок до рубчика. Наступного ранку в мене заболіло горло,

підвищилась температура, і до школи я не пішов.

Але я був навіть радий з того, тому що того дня ми саме збиралися привітати дівчат. А коли я одужав і прийшов до школи, ніхто не звернув на мене уваги. Усі час від часу хворіють.

Що ж тут дивного? Помітила мою відсутність тільки одна дівчинка на ім’я Світлана. Вона не тільки симпатична, але й розумна – голову на плечах має. Світлана запитала Павла, чому мені не дали ніякої ролі.

Павло відповів, що з мене поганий актор. Світлана пожаліла мене. Вона вирішила, що я саме через це й захворів. І от, коли я нарешті прийшов до школи, вона підійшла до мене і сказала: “Шкода, що ти не брав участі у виставі.

За твоєї участі сценка вийшла б набагато краще!” Я все зрозумів. Я зрозумів, що у Світлани добре жіноче серце і не всі дівчата – пихаті зазнайки.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Добре жіноче серце


поема катерина скорочено
Добре жіноче серце