Для чого нам потрібні загадки?

У давнину уміння відгадувати загадки було свідченням мудрості й розуму. Че­рез це, мабуть, вони стали таким поширеним і популярним видом усної народної творчості. Загадки бувають різні: про людей, природу і природні явища, про рос­лини, про тварин тощо. Найбільш поширеними є загадки про людей і природу, бо людина та її місце в природі цікавили наших пращурів з давніх-давен.

Загад­ки творяться навколо метафор і порівнянь, а також за допомогою одухотворення неживих предметів. Вони приховують від нас значення однієї речі за допомогою її схожості

з іншою .

Майже всі загадки римовані. Це дає змогу їх легше запам’ятовувати. Деякі з них гумористичні.

Ними можна розвеселити друзів і батьків. У таких головолом­ках серйозні речі підміняються веселими, жартівливими .

Загадки допомагають нам замислитися над певним предметом чи явищем, бо щоб знайти відгадку, іноді треба добряче подумати. Вони також розвивають до­питливість, спостережливість, уважність і кмітливість.

Проте не кожен зможе правильно загадати загадку. Для цього потрібна спеці­альна інтонація. Деякі головоломки краще загадувати стиха, щоб зберегти таєм­ничість. Інші – голосно і

дзвінко.

Той, хто уміє це робити, завжди буде у цен­трі уваги.

Загадки – це також джерело народної мудрості. І що більше ми їх знаємо, то краще для нас. Лише тоді людину можна назвати розумною, коли вона вміє зага­дувати і, головне, відгадувати всілякі головоломки.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Для чого нам потрібні загадки?


лесков анализ человек на часах
Для чого нам потрібні загадки?