День незалежності України

День незалежності – одне з найголовніших свят у серці кожного патріота. Україна відзначає цю подію 24 серпня уже 25 років поспіль. Традиційно в цей день відбуваються урочистості: святкові паради, покладання квітів до пам’ятників відомих українських діячів. В знак любові до своєї країни люби вбираються у вишиванки.

Незалежність України святкують далеко за її межами. Багатомільйонна українська діаспора не менш гучно відзначає це свято у Канаді, США, Бразилії, Австралії, ні на хвилину не забуваючи про своє коріння.

До цієї дати наша країна

йшла більше тисячі років. З часів розпаду Київської Русі українська держава була незалежною тільки короткі проміжки часу. Історичні умови склалися так, що українці довгий час знаходилися під гнітом інших країн. Їм насаджували чужу мову, віру та традиції. Проте це не змогло побороти український дух. Все це тисячоліття йшла важка боротьба за незалежність, і не тільки на полі бою, а й на літературній, поетичній, художній, культурній та релігійній нивах.

Першою після Русі українською державою стала Гетьманщина. Мужність і воєнна слава козаків гриміла в той час по всій Європі. Проте визвольна війна не увінчалась успіхом

і козацька держава потроху втрачала позиції, аж поки не була ліквідована імператрицею Катериною. Історія Української народної республіки вже на початку двадцятого століття також не була довгою.

Справжню незалежність Україна здобула вже після розпаду СРСР. Проте чи закінчена боротьба українців за свою свободу? Очевидно, що ні. Сьогодні українська держава потребує від своїх синів та дочок неабиякої єдності та сили духу. Тільки так наша держава зможе стати не тільки географічним, а й економічним та культурним центром Європи, здобути світове визнання та потрапити в клуб найрозвинутіших країн.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

День незалежності України


твір мініатюра весна
День незалежності України