Біблія – одна з найпопулярніших книг у світі

9 КЛАС

УКPAЇHCЬKA ЛІТЕРАТУРА

ДАВНЯ УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Біблія – одна з найпопулярніших книг у світі

Біблія – одна з найпопулярніших і найдавніших книг у світі. Сьогодні вона і майже в кожній сім’ї, в кожному домі. Повністю або частково Книга книг перекладена 2300 мовами, а це означає, що дев’яносто відсотків жителів земної кулі можуть читати її рідною мовою. У чому ж її секрет? Та в тому, що Біблія була, є і залишиться надалі найвеличнішою скарбницею духовності, вічним джерелом мудрості.

Згадаймо Нагірну проповідь Ісуса

Христа, яка міститься в Євангелії від Матвія У ній Син Божий радить людям, як знайти справжнє щастя, як уникати конфліктів, як правильно ставитися до матеріального. І хоча з часу написання Біблії минуло чимало років, змінилися обставини і люди, поради Ісуса не втратили своєї актуальності. До них варто прислухатися й сьогодні.

Незмінними залишаються і моральні заповіді, якими керувалися і керуються и повсякденному житті практично в усі часи майже всі народи. їх знають навіть діти: “Не вбий!”, “Не вкрадь”, “Не давай неправдивих свідчень проти ближнього і його”, “Шануй батька свого й матір свою, щоб

добре було тобі та щоб довголітнім ти був на землі” та ін.

Ці десять Заповідей Божих, які, за текстом П’ятикнижжя, буди дані Богом Мойсееві на горі Синай, назавжди визначили вселюдські норми поведінки, бо зрозумілі всім без винятку.

Взірцем для наслідування є також поведінка і діяння Ісуса Христа. Він був мудрою, сердечною, справедливою людиною, яка жила за принципом: “Стався до ничей так, як хотів би, щоб до тебе ставилися люди”. Наприклад, за часів, коли ким Син Божий, жінки були безправними. Ісус же виявляв до жінок повагу, незважаючи на те, що з нього за це часто насміхалися.

Біблії понад 3,5 тисячі років, але й сьогодні вона залишається найпотрібнішою книгою у світі. Чому? Та тому, що часто поради, які можна знайти в сучасних книгах, розраховані на людей, які уже зазнали серйозних проблем. Біблія відрізняється від таких книг. Хоча вона й містить поради для тих, хто перебуває у скрутному становищі, але насправді розрахована на інше. Призначення Біблії – допомогти людям уникати помилок, які можуть призвести до непотрібних проблем.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)

Біблія – одна з найпопулярніших книг у світі


на дорогу йду я в самотині
Біблія – одна з найпопулярніших книг у світі