Аналіз оповідання “Стариган з крилами” з позицій “магічного реалізму”

Розміщено від Tvіr в Среда 26 мая

Запитання для дослідження. – Як розвивається фантастична подія? – Як співіснують фантастичне і реальне в оповіданні? – Яке походження фантастики Г. Гарсіа Маркеса? – Опишіть обстановку, в якій відбуваються події. – В чому філософсько-етичний сенс появи ангела у селі? – В чому особливості створення художньої дійсності оповідання: фантастичної і реальної водночас?

А Завдання 1. Зіставте образи людей і ангела. – Чи розуміють вони одне одного? – Чи можливе розуміння? – Як співіснують земне

і неземне в оповіданні?

Завдання 2. Дослідіть, як розкривається образ ангела в оповіданні: а) зовнішність; б) мова; в) стосунки з подружжям, з хлопчиком, з іншими людьми.

Завдання 3. Визначте важливі компоненти оповідан ня, що є його синтезом. .

Завдання 4. Визначте роль іронії в оповіданні. . Матеріал для зіставлення

Люди: Пелайо і Елісенда довго й уважно дивились на старого, нарешті, трохи отямившись, дійшли висновку, що він навіть симпатичний, і наважилися звернутися до НЬОГО. Ангел: Той відповів якоюсь звучною, але незрозумілою мовою, отож вони вирішили, що це, мабуть, людина, яка потерпіла під час аварії якогось

іноземного пароплава. Сусідка пояснила: Це ангел. Мабуть, він прилетів за дитиною, але сердега такий старий і немічний, що злива збила його на землю. – Живий ангел. Ангели о цій порі року дуже небезпечні.

Пелайо та Елісенда вирішили, що вранці вони Ставлення як до мандрівника.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)Аналіз оповідання “Стариган з крилами” з позицій “магічного реалізму”


воронько картина
Аналіз оповідання “Стариган з крилами” з позицій “магічного реалізму”