Слава прадідів наших (твір-мініатюра)

6 клас

З давніх-давен, коли хочуть підкреслити вроду чи кмітливість людини, кажуть: «Ця людина насправді козацького роду!» Чому українці кажуть саме так?

Запорозька Січ — це святиня українського народу. Кажучи «Запорозька Січ», ми маємо на увазі найкраще з того, що подарувала нам історія. Безмежною була й залишається любов українців до козацтва. Незчисленні пісні, думи, легенди складено про запорозьких козаків, де славетні лицарі України постають як вільні, талановиті, сповнені почуття власної гідності чоловіки. Які б тяжкі...

часи не переживала держава, народ завжди вірив у відродження Запорозької Січі, а при першій нагоді хоча б частково втілював свою мрію в життя.

Я захоплююсь історією українського козацтва. Для мене це справжня школа відваги, мужності, мудрості. З великою радістю я все частіше зустрічаю нові книжки, документальні й художні фільми, де йдеться про наших непереможних прадідів — запорозьких козаків. Сьогодні, коли Батьківщина зміцнює свою незалежність, пам’ять про українське лицарство надихає нас на нові звершення.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Загрузка...

Слава прадідів наших (твір-мініатюра)